The Czech Handball Server (C.H.S.)






Počítadlo
Idnes - házená   Deník Sport - házená   Český svaz házené - C.H.F.  
Hlavní menu
  • Aktuality
  • Stat. centrum
  • Oddíly
  • Odkazy
  • Seznam členů
  • Vaše konto
  • Témata příspěvků
  • Diskusní fórum
  • C.H.S. info
  • Top 10 nej...
  • Pravidla házené
  • Ke stažení...
  • Novinky
  • C.H.S. on-line

  • Házená v TV

    Tvoje hřiště
    Pošli foto Tvého hřiště
    Pošli foto Tvého hřiště

    Facebook

    Mez. Šampionáty
      
    14. ME Muži, Rakousko, Norsko a Švédsko
    10.01.2020-26.01.2020


    22. MS Juniorky, Rumunsko
    01.07.2020-01.07.2020


    32. OH Muži, Japonsko (Tokyo)
    24.07.2020-09.08.2020


    32. OH Ženy, Japonsko (Tokyo)
    24.07.2020-09.08.2020

     
    14. ME Ženy, Dánsko a Norsko
    01.12.2020-01.12.2020


    27. MS Muži, Egypt
    01.01.2021-01.01.2021


    23. MS Junioři, Maďarsko
    16.07.2021-16.07.2021

     
    15. ME Muži, Slovensko a Maďarsko
    01.01.2022-01.01.2022

      
    15. ME Ženy, Slovinsko, Makedonie a Černá Hora
    01.12.2022-01.12.2022

     
    28. MS Muži, Polsko a Švédsko
    01.01.2023-01.01.2023


    16. ME Muži, Německo
    01.01.2024-01.01.2024


    Fotogalerie C.H.S.
  • Fotogalerie ME 2008
  • Fotogalerie MS 2007
  • Extraliga KAR-BRN
  • Extraliga KAR-LOV
  • Extraliga KAR-KOP
  • Liga Mistrů KAR-GUD
  • Liga Mistrů CON-KAR
  • Extraliga KAR-DUK
  • Liga Mistrů KAR-KIE
  • Extraliga KAR-FRM
  • Liga Mistrů KAR-CON
  • Extraliga KAR-BYS
  • Extraliga KAR-HRA
  • Extraliga KAR-TŘE
  • Karviná Cup 2006
  • Kval.MS07 (CZE-SCG)

  • Tipovačky C.H.S.
  • ME žen 2016
  • MS mužů 2015
  • ME mužů 2014
  • MS mužů 2011
  • ME mužů 2010
  • ME mužů 2008
  • MS mužů 2007
  • MS mužů 2005
  • ME žen 2004
  • ME mužů 2004
  • MS žen 2003

  • Známkování repre
  • Velikonoční turnaj ČT
  • MS 2007 Německo
  • ME 2008 CZE-SLO
  • ME 2008 CZE-CRO
  • ME 2008 CZE-POL
  • Kv.MS 09 CZE-SRB

  • Oblastní svazy ČSH
  • Pražský svaz
  • Středočeský svaz
  • Jihočeský svaz
  • Západočeský svaz
  • Severočeský svaz
  • Východočeský svaz
  • Jihomoravský svaz
  • Středomoravský svaz
  • Severomoravský svaz

  • Reklama

    Aktualitky
    Co se dneska děje...


    Kdo je Online
    Právě se na serveru vyskytuje 11 host(ů) a 0 uživatel(ů), kteří jsou online.

    Jsi přihlášen jako anonym. Zdarma se můžeš zaregistrovat zde.

    Odešli před
    Michal1394789 dny
    nodan790 dny
    chroustik928 dny
    Pepa981 dny
    981 dny
    bimbas1045 dny
    klima1064 dny
    Schoffi1168 dny
    ksapi1350 dny
    August1405 dny

     
    Nejste přihlášen, Přihlášení

    Soutěž:
    Dosud odehrané výsledky soutěže

    Vyberte požadované kolo:
    [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14]

    14.kolo
    Ne 25.05.2008 17.00 Sokol Košutka B HK Starý Plzenec B 18:18 (0:0) 0 info (0)
    Ne 25.05.2008 13.30 Loko Plzeň C Sokol Šťáhlavy12:0 (6:0) 0 info (0)
    So 24.05.2008 15.00 Tatran Třemošná HK Slavia VŠ Plzeň B 18:25 (0:0) 0 info (0)
    9.kolo
    So 24.05.2008 14.45 Sokol Šťáhlavy Sokol Košutka B17:16 (10:8) 0 info (0)
    14.kolo
    Pá 23.05.2008 19.00 HK Rokycany HC Gymnázium Sokolov 39:20 (20:9) 60 info (0)
    13.kolo
    Ne 18.05.2008 16.00 Tatran Třemošná Sokol Košutka B20:12 (10:10) 0 info (0)
    So 17.05.2008 15.00 HC Gymnázium Sokolov HK Slavia VŠ Plzeň B 24:37 (10:16) 0 info (0)
    So 17.05.2008 14.45 Sokol Šťáhlavy HK Rokycany16:19 (7:11) 45 info (5)
    So 17.05.2008 11.00 HK Starý Plzenec B Loko Plzeň C18:24 (9:12) 0 info (0)
    12.kolo
    Ne 11.05.2008 18.00 Sokol Košutka B Loko Plzeň C16:26 (6:14) 0 info (0)
    Ne 11.05.2008 17.00 HK Slavia VŠ Plzeň B Sokol Šťáhlavy16:13 (5:9) 0 info (0)
    Ne 11.05.2008 15.00 Tatran Třemošná HC Gymnázium Sokolov 33:24 (17:10) 25 info (0)
    St 07.05.2008 19.00 HK Rokycany HK Starý Plzenec B 31:19 (16:13) 30 info (0)
    11.kolo
    Ne 04.05.2008 11.30 Loko Plzeň C HK Rokycany18:22 (7:12) 20 info (0)
    So 03.05.2008 14.45 Sokol Šťáhlavy Tatran Třemošná20:15 (9:6) 0 info (0)
    So 03.05.2008 11.00 HK Starý Plzenec B HK Slavia VŠ Plzeň B 17:21 (0:0) 0 info (0)
    St 30.04.2008 18.15 HC Gymnázium Sokolov Sokol Košutka B30:37 (18:16) 0 info (0)
    10.kolo
    Ne 27.04.2008 17.00 HK Slavia VŠ Plzeň B Loko Plzeň C30:19 (0:0) 0 info (0)
    Ne 27.04.2008 15.00 Tatran Třemošná HK Starý Plzenec B 28:21 (0:0) 0 info (0)
    Ne 27.04.2008 13.30 HC Gymnázium Sokolov Sokol Šťáhlavy23:33 (10:14) 0 info (0)
    Pá 25.04.2008 18.00 Sokol Košutka B HK Rokycany21:33 (8:16) 30 info (0)
    9.kolo
    Ne 20.04.2008 18.30 Loko Plzeň C Tatran Třemošná22:14 (11:7) 0 info (0)
    Ne 20.04.2008 11.00 HK Starý Plzenec B HC Gymnázium Sokolov 29:31 (15:14) 0 info (0)
    Pá 18.04.2008 19.00 HK Rokycany HK Slavia VŠ Plzeň B 19:15 (10:5) 150 info (0)
    8.kolo
    Ne 13.04.2008 15.00 HC Gymnázium Sokolov Loko Plzeň C20:31 (0:0) 0 info (0)
    Ne 13.04.2008 15.00 Tatran Třemošná HK Rokycany12:20 (9:8) 25 info (0)
    Ne 13.04.2008 14.45 Sokol Šťáhlavy HK Starý Plzenec B 22:15 (0:0) 0 info (0)
    Pá 11.04.2008 17.30 Sokol Košutka B HK Slavia VŠ Plzeň B 18:19 (0:0) 0 info (0)
    7.kolo
    Ne 21.10.2007 15.00 HK Slavia VŠ Plzeň B Tatran Třemošná26:19 (15:9) 0 info (1)
    Ne 21.10.2007 11.00 HK Starý Plzenec B Sokol Košutka B21:21 (0:0) 0 info (1)
    So 20.10.2007 14.45 Sokol Šťáhlavy Loko Plzeň C21:17 (9:8) 0 info (1)
    So 20.10.2007 14.00 HC Gymnázium Sokolov HK Rokycany22:28 (8:18) 10 info (2)
    6.kolo
    Ne 14.10.2007 16.30 HK Slavia VŠ Plzeň B HC Gymnázium Sokolov 39:18 (0:0) 0 info (1)
    Ne 14.10.2007 16.00 Loko Plzeň C HK Starý Plzenec B 19:22 (8:12) 0 info (0)
    So 13.10.2007 16.30 Sokol Košutka B Tatran Třemošná20:16 (8:8) 30 info (0)
    Pá 12.10.2007 19.30 HK Rokycany Sokol Šťáhlavy26:21 (11:12) 60 info (0)
    5.kolo
    Ne 07.10.2007 18.45 Loko Plzeň C Sokol Košutka B20:22 (11:13) 0 info (0)
    So 06.10.2007 15.00 HC Gymnázium Sokolov Tatran Třemošná23:29 (11:12) 0 info (1)
    So 06.10.2007 14.45 Sokol Šťáhlavy HK Slavia VŠ Plzeň B 20:18 (12:10) 0 info (1)
    So 06.10.2007 11.00 HK Starý Plzenec B HK Rokycany17:29 (9:17) 10 info (0)
    4.kolo
    Ne 30.09.2007 17.00 Sokol Košutka B HC Gymnázium Sokolov 37:21 (19:13) 33 info (0)
    Ne 30.09.2007 16.30 HK Slavia VŠ Plzeň B HK Starý Plzenec B 30:19 (11:9) 15 info (0)
    Ne 30.09.2007 15.00 Tatran Třemošná Sokol Šťáhlavy16:15 (9:9) 30 info (0)
    ÄŚt 27.09.2007 19.30 HK Rokycany Loko Plzeň C27:18 (12:11) 23 info (0)
    3.kolo
    Ne 23.09.2007 18.45 Loko Plzeň C HK Slavia VŠ Plzeň B 19:27 (10:12) 19 info (1)
    Ne 23.09.2007 14.45 Sokol Šťáhlavy HC Gymnázium Sokolov 30:21 (18:9) 0 info (0)
    Ne 23.09.2007 11.00 HK Starý Plzenec B Tatran Třemošná15:18 (7:8) 0 info (0)
    ÄŚt 20.09.2007 19.30 HK Rokycany Sokol Košutka B28:22 (14:12) 26 info (0)
    2.kolo
    Ne 16.09.2007 17.00 HK Slavia VŠ Plzeň B HK Rokycany28:23 (15:9) 0 info (0)
    Ne 16.09.2007 15.00 Tatran Třemošná Loko Plzeň C23:14 (10:7) 0 info (0)
    So 15.09.2007 17.00 Sokol Košutka B Sokol Šťáhlavy17:25 (0:0) 0 info (0)
    So 15.09.2007 15.00 HC Gymnázium Sokolov HK Starý Plzenec B 18:24 (6:14) 0 info (0)
    1.kolo
    Ne 09.09.2007 18.45 Loko Plzeň C HC Gymnázium Sokolov 33:21 (18:8) 0 info (0)
    Ne 09.09.2007 15.00 HK Rokycany Tatran Třemošná25:17 (11:6) 30 info (0)
    Ne 09.09.2007 14.30 HK Slavia VŠ Plzeň B Sokol Košutka B22:19 (0:0) 0 info (0)
    Ne 09.09.2007 11.00 HK Starý Plzenec B Sokol Šťáhlavy14:21 (0:0) 0 info (0)

    Zpět



    Web site powered by PHP-Nuke Web site using PHPBB Integration Web site powered by PHPBB
    Web site powered by PHP-Nuke

    Všechna loga a ochranné známky na těchto stránkách jsou majetkem jejich vlastníků © 2001-2006 NODA Software - ICQ 51696613
    Tyto stránky byly vyrobeny díky PHP-Nuke, PHP-Nuke je volně šiřitelný Software uvolněný dle GNU/GPL licence.
    Můžete syndikovat naše zprávy použitím souboru Backend.php nebo ultramode.txt